אודות

 
 
כאשר ילדכם נאלץ לעבור הליך כירורגי כלשהו, מדובר בתהליך לא פשוט הן עבורכם, ההורים והן עבור הילד עצמו. לכן כמובן שחשוב לכם במיוחד להפקיד את בריאות ילדכם בידיים מיומנות, מנוסות ומקצועיות ללא פשרות. ד"ר לילי היערי-לונסקי היא כירורגית בכירה המתמחה בכירורגיה כללית וכירורגיית ילדים בצפון ומכהנת כמנהלת היחידה לכירורגיית ילדים בבי"ח זיו שבצפת.

ד"ר היערי-לונסקי היא גם אימא המבינה את המורכבויות הרגשיות של מסירת ילדכם לטיפול רפואי משמעותי אצל כירורג ילדים ואת הצורך להעניק לכל ילד טיפול אישי וקשוב.
 

הכשרה ככירורגית ילדים ונקודות ציון מקצועיות – ילדכם בידיים הנכונות

 
 
 • בוגרת ביה"ס לרפואה של הטכניון.
 • התמחות בבי"ח רמב"ם בכירורגיה כללית וכירורגיית ילדים.
 • כיהנה כסגנית מנהלת מחלקת כירורגיית ילדים בבי"ח רמב"ם.
 • ד"ר היערי-לונסקי הקימה במרכז הרפואי זיו בצפת את היחידה לכירורגיית ילדים ומתבגרים ומובילה אותה בגאון גם כיום.
 • הוראת סטודנטים לרפואה בביה"ס לרפואה בטכניון ובביה"ס לרפואה שבגליל הנמצא בצפת.
 • השתלמויות מקצועיות בטכניקות זעיר פולשניות בכירורגיית ילדים – המרכז ללימודי כירורגיה לפרוסקופית בשטרסבורג שבצרפת.
 •  
   
   
   
   
   
   
   

  הבחירה הנכונה והחכמה לניתוח ילדכם

   
  כירורגיית ילדים היא תחום רפואי מרתק וחשוב, כאשר ד"ר לילי היערי-לונסקי רואה בפעילותה שליחות של ממש, למשל בהנגשת הטיפול המיטבי והמתקדם ביותר גם לילדי ותושבי הצפון. לצד פעילותה הענפה בבי"ח זיו, ד"ר היערי-לונסקי מעניקה את שירותיה בתור כירורגית ילדים בצפון גם במרפאות שונות ברחבי הצפון, כולל בביה"ח אסותא בחיפה בניתוחיים פרטיים, גם דרך קופות החולים הגדולות וגם דרך חברות הביטוח.

  אם אתם מחפשים את הבחירה המקצועית והטובה ביותר של כירורג ילדים בצפון, ד"ר לילי היערי לונסקי מציעה שילוב מיוחד ונכון בין מקצועיות, ניסיון עשיר, יחס אישי חם, היכרות עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר והבנה מקיפה של עולם כירורגיית הילדים על שלל מורכבויותיו הפיזיות, הטכניות והרגשיות.
   
  התקשרו לקביעת תור אצל ד"ר לילי היערי-לונסקי. אשמח לעזור גם לכם.