ד"ר לילי היערי לונסקי

 

כירורגיה כללית

 
אחד מתחומי התמחותה ד"ר לילי היערי לונסקי הוא תחום הכירורגיה הכללית. היא מבצעת ניתוחים שונים בקרב מבוגרים וילדים באמצעים זעיר-פולשניים, כלומר – מספר חתכים קטנים לצורך הסרה גידולים או ריפוי מצבים רפואיים שונים.
 

כירורגיית ילדים

 
ד"ר לילי היערי היא גם מומחית לכירורגיית ילדים ומנתחת פעוטות, ילדים ומתבגרים. היא מבצעת ניתוחים לפרוסקופיים ובניתוחים טורקוסקופיים ומטפלת בהם במסירות רבה ומתוך תחושת שליחות אמיתית וכנה.
 

ד"ר לונסקי היערי לילי – מומחית לכירורגיית ילדים

 
 
רופאים הם אנשים כמוך וכמוני, וכולנו עומדים מול אותם האתגרים, אותם הרגעים, אותם הרגשות ואותו עולם פנימי. הצרכים שלנו זהים – הצורך באהבה, בהגשמה, בביטוי עצמי, וכמובן, הצורך בביטחון.

כשמדובר בילדים שלנו, אנו לא מוכנים להתפשר על פחות מטוב ביותר, למען הביטחון שלהם. חיפוש ואיתור מומחית לכירורגיית ילדים הוא תהליך שעובר כל הורה המבקש למצוא את המוביל בתחומו בשביל לטפל בילד או הילדה שלו. אף הורה לא יבחר להתפשר על פחות ממומחה, ואין צורך להרחיב על עובדה זו. לתיאום פגישת ייעוץ עם ד"ר היערי לילי, אתם מוזמנים לפנות דרך הקליניקה.
 
 
 
כירורגיית ילדים
 
 
 
 

מרופא הילדים ועד מומחית לכירורגיית ילדים

 
תהליך איתור של מומחים מובילים של כירורגיה לילדים הוא תהליך שמתחיל כבר עם אבחון הבעיה. עולם הרפואה, ואיתו עולם המדע והעולם שלנו בכלל, נמצאים מזה שנים בתהליך של התמחויות והתמקצועיות ספציפיות, וניתן כיום למצוא מומחים בכל תחום, עם תתי-התמחויות ההולכים ומתרחבים.

האבחון הראשוני נעשה על-ידי מומחה ברפואת ילדים (לא כירורג) ונמשך על-ידי מומחה לתחום שרופא הילדים הפנה אליו, מאורתופדיה ועד לאונקולוגיה. המסלול – מרופא הילדים לרופא המומחה ועד, במקרה הצורך, לפגישה עם מומחית לכירורגיית ילדים הוא מסלול קבוע, שמאפשר סינון ראשוני, דיוק באבחנה ומניעת עוגמת נפש מיותרת באבחון שגוי או לקוי. ד"ר לילי היערי היא מומחית בכירורגיית ילדים ובכירורגיה כללית.

כבר בשלב האיתור והאבחון הראשוני תקבלו הפניה למומחים ושמות של מנתחים, ומשם כדאי להתחיל. אך מדובר כאמור רק בשלב הראשוני, והאופציות העומדות בפניכם הן מגוונות. ד"ר לילי היערי, כירורגית בכירה ומומחית בכירורגיה ילדים ובכירורגיה כללית. היא מנהלת היחידה לכירורגיה ילדים במרכז הרפואי זיו בצפת.
 

ביטוח, פרטי או ציבורי

 
 
מומחים רבים מאפשרים לכם ליהנות משירותם גם מחוץ למסגרת הציבורית. ניתן לקבל היום שירות פרטי של מומחית לכירורגיית ילדים, אך המחיר עלול להיות גבוה. הסיבה שרבים פונים לכיוון זה היא בעיקר הקושי לקבל שירות ציבורי מאותו המומחה, אשר אינו זמין לקבלם במסגרת הציבורית כרגע, מסיבות שונות.
 
ביטוחים רפואיים שונים מאפשרים לציבור הרחב ליהנות מכיסוי מלא או חלקי של הוצאות רפואיות שונות, כולל התייעצות או ביצוע הליכים עם רופאים המתמחים בכירורגיה של ילדים ומומחים שאותם תוכלו לאתר ברשת האינטרנט בעזרת המלצות של הורים אחרים ו/או דרך מחקר אישי ברשת ומחוצה לה.

ד"ר היערי לילי מקיימת מרפאות בכירורגיית ילדים ובכירורגיה כללית בעכו, בנהריה ובאסותא חיפה. היא מקבלת מטופלים גם דרך כללית מושלם, קופת חולים מכבי, כל חברות הביטוח ובאופן פרטי. הניתוחים הכירורגיים במבוגרים ובילדים מתבצעים בבית החולים אסותא שבחיפה.
 
 
 
כירורגיה כללית