כירורג ילדים לניתוח בקע מפשעתי

 
 
בקע מפשעתי אצל תינוקות או ילדים הוא כמובן סיפור לא נעים שעשוי להדאיג הורים צעירים וותיקים כאחד. החדשות הטובות הן שזהו מצב נפוץ יחסית ולכן לרפואה המודרנית יש כלים מעולים לטפל בו באופן מלא, ללא סיבוכים ועם מינימום של אי נוחות עבור ילדכם.
 
אם ילדכם נולד עם בקע במפשעה או התפתח אצלו בקע לאחר הלידה, הפתרון הוא ניתוח להחזרת הרקמה למקומה הטבעי. ד"ר לילי היערי-לונסקי היא מומחית בכירה בכירורגיית ילדים ומנהלת היחידה בבי"ח זיו, בחירה מקצועית, אמינה, מנוסה ובטוחה עבור ילדכם.
 
 
 
 
 
 
 
 

מידע חשוב אודות בקע מפשעתי

 
  • הגדרה: בקע הוא מצב שבו רקמה או איבר עוברים למקום שאינו טבעי להם בגוף. במקרה זה, לרוב מדובר בחלק מהמעי העובר לאזור המפשעה. התופעה עלולה להיות מלווה בכאבים, נפיחות, אי נוחות וסיבוכים נוספים והיא יכולה להיות גם נטולת תסמינים.

  • רק ניתוח: הטיפול במקרים אלה נעשה אך ורק ניתוח המבוצע ע"י כירורג ילדים לבקע מפשעתי –ד"ר היערי-לונסקי מתמחה בסוג ניתוחים זה.

  • הרדמה: הניתוח מתבצע תחת הרדמה מלאה, באופן לפרוסקופי (מכשור רפואי מדויק מוכנס דרך חתך זעיר בלבד) ותוך מינימום אי נוחות לילד לפני, במהלך ואחרי הניתוח.

  • תוצאות: מדובר בניתוח פשוט יחסית ומהיר והתוצאות הן לרוב החלמה מלאה וללא סיבוכים עתידיים עבור ילדכם שיוכל לחזור לחיים מלאי פעילות ולתפקוד רגיל לחלוטין.
 

דעו שאתם וילדכם בידיים הנכונות

 
כל ניתוח או הליך רפואי בילדים מלווה בקושי ומורכבות עבור ההורים והילד כאחד, כאשר בנוסף מדובר בתחום רפואי המצריך ניסיון מתאים והיכרות מעמיקה עם הדגשים והטכניקות הרלוונטיים לילדים. ד"ר לילי היערי-לונסקי הינה מומחית בכירה לכירורגיית ילדים ואיתה תוכלו לדעת שאתם וילדכם נמצאים בידיים הנכונות והמסורות ביותר. כירורג ילדים לבקע יכול להחזיר את ילדכם לתפקוד מלא ותקין וזה מה שאתם מקבלים מד"ר היערי-לונסקי.
 
ד"ר לילי היערי לונסקי
 
 
 
ד"ר היערי-לונסקי היא מקימת ומנהלת היחידה לכירורגיית ילדים בבי"ח זיו שבצפת, מרצה לסטודנטים לרפואה ופעילה במרפאות שונות בקופ"ח ובבי"ח אסותא. היא מביאה עמה ניסיון רב מאוד, כאשר בתור כירורגית ילדים מומחית לבקע מפשעתי היא משלבת בין היותה רופאה מקצועית ללא פשרות עם היותה אימא המבינה את המורכבות הרגשית עבור הילד והוריו.

ילדכם סובל מבקע במפשעה? אתם מחפשים את הבחירה הטובה ביותר של כירורג ילדים בקע מפשעתי? התקשרו היום לד"ר לילי היערי-לונסקי לקביעת תור.